نان سیب زمینی خانگی یک نان نرم و لطیف با بافتی عالی است که می‌توان آن را برای انواع ساندویچ‌هایی که با نان اسلایس شده درست می‌شوند، استفاده کرد. این نان علاوه بر بافت خوب و پف مناسب، طعمی دل انگیز دارد که به خاطر وجود نشاسته سیب زمینی است و البته بخش زیادی از طعم آن بستگی به نان نوع سیب زمینی دارد و در صورت استفاده از سیب زمینی پر نشاسته شیرین طعمی شیرین‌ خواهد داشت.

نان سیب زمینی یکی از نان‌های مورد علاقه من است چون اولین نانی بود که درست کردم و متاسفانه آن را خراب کردم چون به اشتباه مقدار بیشتری شیر ریختم و خمیر شد ولی مزه آن آنقدر عالی بود که راغب شدم باز هم درست کنم. بعد از اولین تجربه من بارها و بارها نان سیب زمینی به شکل لوف و لقمه‌ای و یا برگر سیب زمینی درست کردم. این نا خوشمزه و تا حدودی شیرین را می‌توان برای انواع ساندویچ و یا همراه سوپ استفاده کرد. طعم آن نسبت به نان‌های دیگر کمی شیرین‌تر است و موقع خوردن کمی هم طعم سیب زمینی احساس می‌شود.

نان سیب زمینی

دنیای از خوشمزه ها زمینی ,نان ,درست ,طعم ,استفاده ,نشاسته ,سیب زمینی ,نان سیب ,برای انواع ,استفاده کرد ,است ومنبع

طرز تهیه بورک ترکیه‌ای

طرز تهیه مربای سیب زرد

طرز تهیه پای آناناس

طرز تهیه ساندویچ سبزیجات

کیک شکلاتی خیس

طرز تهیه شیر برنج

با این ترفندهای ساده از شر قابلمه های سوخته خلاص شوید

مشخصات

آخرین جستجو ها

آمفتامین شمیم باران هر چی بخوای ryann41p4fr4 situs مرجع به روز و تخصصی حوزه توریست قیمت سفارش طرح توجیهی appwebseo آموزش عکاسی یو پی اس apc مشاوره مهاجرت و تحصیل در خارج